Geoblog.pl    Archi    Podróże    Run fat boy! Run!!! Maratony w ... aby do setki ;-)    Maraton Warszawski w nowej odslonie

Maraton Warszawski w nowej odslonie

Polska, Warszawa

W tym roku zmieniono trase Maratonu Warszawskiego. Z centrum przeniesiono go na obrzeza. I co z tego wyniklo? Bylo duuuuuzo lepiej: ludzie kibicowali biegnacym, trasa przez Lazienki. Mmmmmm, bardzo fajna trasa, naprawde. Duzo lepszy bieg niz poprzednio. Co prawda nie bede wspominal go najlepiej: kontuzja na pierwszym(!!!!!) kilometrze, no ku.....pip pip pip mac!!! Bieglem jeszcze 15km ale to nie mialo sensu wiec ...cholera pierwszy raz zszedlem z trasy. Czulem sie jakby ktos mi dal w leb. Co prawda dzieki temu pierwszy raz widzialem jak inni dobiegaja na mete.I ... chociaz lza sie krecila w oku to warto bylo to zobaczyc. Nie pasjonuja mnie zawody lekkoatletyczne w TV, ale zobaczyc na zywo jak goscie wpiegaja po 2h8min na mete po przebiegnieciu 42km!!! Lekko, jakby plyneli. Boszeeeee, TO NIE SA LUDZIE!!! Nie jest mozliwe, a jednak! Niesamowici goscie. A pozniej jeszcze widzialem chlopaka - dobiegal do mety na autopilocie - byl nieprzytomny, choroba, nie mozna tego opisac bo i jak? Mlody chlopak, nieprzytomny, oczy zamkniete, nogi sie pod nim uginaja w kilku miejscach, spiker krzyczy do wolontariuszy zeby go asekurowali bo jak padnie kilka metrow przed meta to nie wstanie. I ostatecznie dobiega, dwie osoby chwytaja go i prawie niosa do punktu medycznego. Cholera jasna! Co za emocje, pasja ...i tym bardziej chce sie wyc - glupia, glupia, glupia sznurowka! Cholerna sznurowka - za mocno zacisnieta na chipie kontrolnym zdemolowala mi stope i ...w tym roku Maraton Warszawski nie zostal ukonczony :-( .Zal. Ale to nic 16 pazdziernika o 9.00 stane na starcie Intercontinental Isanbul Eurasia Marathon w Istanbule. A ten chocby na czworaka i bez nogi trzeba ukonczyc :D

13.05.2017 - 23.07.2019

19.08.2015 - 22.07.2017